KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17102117

nr 1710 2117

Bery Bars, Signerad, komposition med figurer. Olja på duk, 41x30 cm, yttermått inklusive ram: 42x32 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 16 juni 2025
kl 19:02:36

13/6 14:12:57 1      700 kr
16/6 16:49:18 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 16 jun

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer